Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapoznaj się z nimi – prawdopodobnie znajdziesz wśród nich rozwiązanie Twojego problemu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, wyślij do nas swoje pytanie na adres pomoc@pokochajswojecialo.pl. Opisując problem – postaraj się podać jak najwięcej szczegółów. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Czy szkolenie trzeba odbyć jednorazowo, czy można je kontynuować w jakimś określonym czasie?

Standardowo dostęp do warsztatów (licencja) jest ważny 7 tygodni od momentu pierwszego zalogowania się. W tym czasie Użytkownik może dowolną liczbę razy, w dowolnym czasie i miejscu (wystarczy dostęp do Internetu) logować się do szkolenia i kontynuować je w momencie, w którym je zakończył poprzednim razem, może także dowolnie wracać do już przerobionego materiału.

Ile kosztują warsztaty?

Dostęp do warsztatów na okres 7 tygodni kosztuje 149 zł brutto.

Jak mogę zakupić warsztaty?

Wystarczy wejść na stronę  pokochajswojecialo.pl, kliknąć przycisk Kupuję i postępować zgodnie z podaną instrukcją. Warsztaty można wykupić przedpłacając odpowiednią kwotę pieniędzy w jeden ze sposobów proponowanych przez operatora płatności, którym jest eService.

Czy proponowana forma płatności przez Internet jest bezpieczna?

Operator płatności eService gwarantuje klientom bezpieczeństwo i jakość rozliczeń finansowych certyfikatem jakości ISO.

Jak mogę zapłacić za warsztaty, jeżeli nie mam bankowego konta internetowego?

Można zapłacić w dowolnej placówce bankowej/pocztowej wykorzystując standardowy przekaz pieniężny. W tytule przelewu należy podać:

– swoje imię i nazwisko
– nazwę warsztatów
– swój adres mailowy

Dane do przelewu:
Positive Life Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok. 12
02-904 Warszawa
Numer konta: 38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

Po przesłaniu zeskanowanego potwierdzenia zapłaty na adres e-mail: pomoc@pokochajswojecialo.pl, szkolenie zostanie aktywowane.

Uwaga – Dopiero po jego otrzymaniu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie – zostaną przesłane maile z danymi do logowania. Konieczna jest tu również rejestracja. Patrz – Płatności – Pytanie: Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?

Jak mogę zapłacić za szkolenie, jeżeli mieszkam za granicą?

Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić kartą kredytową lub wykorzystując konto w polskim banku.

Zapłaciłem za warsztaty, ale ciągle nie otrzymałem maila z potwierdzeniem, że płatność została zaakceptowana – nadal nie mam dostępu do warsztatów.

Jeśli wpłaty dokonano za pośrednictwem eService, postępując zgodnie z procedurą zakupu na stronie pokochajswojecialo.pl, a informacja o aktywacji dostępu do warsztatów nie trafiła na Państwa adres e-mail podany w czasie rejestracji – prosimy o sprawdzanie folderu ze spamem. Może się zdarzyć, że e-maile z danymi do logowania trafiły właśnie tam.

W przypadku braku e-maila z danymi do logowania – prosimy o kontakt na pomoc@pokochajswojecialo.pl podając:

– imię i nazwisko
– nazwę warsztatów
– adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym

Przy dokonywaniu płatności przelewem internetowym bezpośrednio na numer naszego konta – należy przesłać na adres pomoc@pokochajswojecialo.pl następujące informacje:

– imię i nazwisko
– potwierdzenie dokonania wpłaty, wygenerowane z konta bankowego lub jego skan

Uwaga – Dopiero po jego otrzymaniu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie – zostaną przesłane maile z danymi do logowania. Konieczna jest tu również rejestracja – Patrz – Płatności – Pytanie: Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?

Czy od razu po zarejestrowaniu/dokonaniu wpłaty otrzymam dostęp do warsztatów?

Nie. Dostęp zostaje przyznany w momencie zaksięgowanie wpłaty za nie na naszym koncie bankowym. W zależności od wyboru formy płatności wpłata za szkolenie powinna do nas dotrzeć od 1 godziny (płatności elektroniczne) do maksymalnie 1 tygodnia (przekaz pocztowy). Informację o zaakceptowaniu płatności przesyłamy na podany w trakcie rejestracji adres e-mail.

Uwaga! Jeśli w ciągu najbliższych godzin od rejestracji dane do logowania nie pojawią się w Państwa skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzanie folderu ze spamem. Może się zdarzyć, że e-maile z danymi do logowania trafiły właśnie tam.

Zarejestrowałem się/dokonałem wpłaty, nie mogę jednak się zalogować na moje konto – dlaczego?

Proces rejestracji zostaje zakończony w momencie aktywacji konta – następuje to po zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Informację o tym, że konto zostało aktywowane (wpłata odnotowana na naszym koncie) uczestnik warsztatów otrzymuje na adres e-mail, który podał przy rejestracji.

Na jak długo po dokonaniu płatności otrzymam dostęp do warsztatów?

Dostęp jest przyznawany na okres 7 tygodni. Ważność licencji (czas dostępu do warsztatów) liczona jest w dniach, począwszy od daty pierwszego zalogowania się Użytkownika do warsztatów – do ostatniego dnia okresu obowiązywania danej licencji włącznie (do tej samej godziny, w której nastąpiło pierwsze logowanie).

Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?

W tytule przelewu należy podać:

– swoje imię i nazwisko
– nazwę warsztatów
– swój adres mailowy

Dane do przelewu:
Positive Life Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok. 12
02-904 Warszawa
Numer konta: 38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać na adres e-mail: pomoc@pokochajswojecialo.pl informację o dokonaniu płatności, z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz potwierdzenie dokonania wpłaty, wygenerowane z konta bankowego.

Jak mam się zalogować do warsztatów, by móc przerabiać ich kolejne etapy?

Żeby się zalogować wystarczy wejść na stronę pokochajswojecialo.pl i kliknąć przycisk ZALOGUJ SIĘ. Po wpisaniu hasła i loginu uczestnik otrzymuje dostęp do warsztatu.

Zapomniałem hasła – jak mam się dostać do warsztatów?

Po kliknięciu w przycisk ZALOGUJ SIĘ na stronie https://pokochajswojecialo.pl/ pojawia się link – Zapomniałem hasła. Należy kliknąć w link i postępować zgodnie z instrukcją.

Czy muszę kontynuować szkolenie na tym samym komputerze, na którym je zacząłem?

Nie. Żeby móc kontynuować kolejne lekcje wystarczy dostęp do Internetu. Można się logować z dowolnego komputera, w dowolnym miejscu.

Jadę za granicę, czy w trakcie wyjazdu będę mógł uczestniczyć w warsztatach?

Tak. Nie ma znaczenia, z jakiego miejsca na świecie użytkownik loguje się do szkolenia. Jedynym wymogiem jest dostęp do Internetu.

Czy warsztaty trzeba zainstalować na komputerze?

Nie. Udział w warsztatach nie wymaga instalowania niczego na swoim komputerze. Wystarczy wejść na stronę warsztatów i się zalogować.

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych?

Firma Positive Life Sp z o.o. przykłada szczególną wagę do zagadnień ochrony prywatności Użytkowników stosując do tego celu odpowiednie środki organizacyjne i techniczne. Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, zaś Użytkownik ma prawo dostępu do nich i poprawiania ich. Wszelkie treści wpisane przez Użytkownika w trakcie trwania warsztatów są bezpowrotnie usuwane 30 dni po zakończeniu licencji.

Pliki „cookies”

Positive Life Sp. z o.o. stosuje pliki „cookies”, co pozwala dostosować świadczenie usług do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Ponadto służy opracowywaniu danych statystycznych dotyczących korzystania z usług.

Czy muszę robić wszystkie proponowane ćwiczenia?

Nie ma takiego wymogu, jednak aby warsztaty przyniosły odpowiednie efekty rekomendujemy wykonanie wszystkich lub jak największej liczby proponowanych ćwiczeń i zadań.

Czy w trakcie warsztatów jest możliwość skontaktowania się z psychologiem, trenerem?

Całość szkolenia jest opracowanym wcześniej materiałem, nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

Do kogo skierowane są te warsztaty i z czego się składają?

„Pokochaj swoje ciało” to warsztaty on-line przygotowane przez znanego psychoterapeutę i trenera Wojciecha Eichelbergera. Skierowane są do osób (kobiet i mężczyzn), które postrzegają siebie i swoje ciało w negatywny sposób, mają kompleksy, borykają się z zaburzeniami łaknienia i nadwagą, wstydzą się swojego ciała i traktują je jak wroga, porównują się do innych, nie potrafią odpoczywać i regenerować sił. Składają się z 7 modułów:  JA I CIAŁO, CIAŁO UŚWIADOMIONE, CIAŁO W RUCHU, CIAŁO ODPOCZYWAJĄCE, CIAŁO ODDYCHAJĄCE, CIAŁO O ZDROWYCH ZMYSŁACH, CIAŁO O(D)ŻYWIONE. W ich ramach znajdują się z wykłady, ćwiczenia, materiały audio i wideo.

Ile czasu zajmie mi udział w warsztatach?

Dostęp do warsztatów jest ważny przez 7 tygodni. Tylko od uczestnika warsztatów zależy, kiedy i ile czasu poświęci na dany etap warsztatów.

Czy kolejność lekcji jest już ustalona, czy można dowolnie przerabiać ćwiczenia i wykłady z różnych etapów?

Kolejność przerabiania poszczególnych etapów warsztatów jest dowolna. Można również wracać do zakończonych już lekcji i przerabiać je ponownie.

Czy jest możliwość przedłużenia licencji – czasu dostępu do warsztatów?

Tak. Oferujemy możliwość płatnego przedłużania licencji. Można to zrobić w prosty sposób po zalogowaniu się do warsztatów, w profilu Użytkownika (prawy górny róg strony) – zakładka Twoje programy.

Start typing and press Enter to search