moje Ciało - mój Przyjaciel
wybierz harmonię i poczuj harmonię
Uwolnij się
od kompleksów

Pokochaj swoje ciało

– warsztaty online Wojciecha Eichelbergera pozwolą ci odkryć piękno Twojego ciała i się z nim zaprzyjaźnić!

„Niech Twoje ciało stanie się Twoim niezawodnym, wiernym, pogodnym przyjacielem w podróży przez życie! Pozwól mu rozwinąć jego potencjał, być zdrowym i pełnym energii”.

Weź udział w warsztatach online za jedyne
149

Przejdź do formularza płatności

    Akceptujesz swoje ciało?

Czy wiesz, że traktujesz swoje ciało tak, jak byłeś traktowany w dzieciństwie przez dorosłych? Że jeśli czułeś się wtedy ich ofiarą, to twoje ciało staje się twoją ofiarą i niezależnie jak wygląda, zawsze znajdziesz powód, aby być z niego niezadowolonym? Zawsze jest z nim coś nie tak:

 • nie jest wystarczająco szczupłe albo jest za szczupłe
 • za mało umięśnione albo za bardzo umięśnione
 • za duży nos… za mały nos…
 • brzydkie dłonie…
 • za niskie, za wysokie…
 • za duży biust… za mały biust…
 • za krótkie nogi… za grube nogi… za szczupłe nogi…
 • za duża pupa albo za mała pupa… itd.
    Cierpisz porównując się z innymi?
kolaz

Dajesz się nabierać na nierealistyczne, idealne wzorce kobiecej i męskiej urody promowane przez TV czy kolorowe magazyny i czujesz się źle, gdy im nie dorównujesz?

Wiedz, że zawstydzone, upokorzone, obrażane i odrzucane ciało nie rozwija swojego potencjału – brzydnie, słabnie, choruje i odbiera Ci radość życia!

teksty
Zacznij nareszcie cieszyć się
życiem bez kompleksów!


Pokochaj siebie
– zaakceptuj i uszanuj swoje ciało! Zadbaj o nie!

„Bardzo wielu z nas nie akceptuje własnego ciała  i nie wie, jak o nie dbać. W odpowiedzi  nasze porzucone, zdradzone i nadużywane ciała krzyczą bólem i chorobami.  Zapominamy, że aby coś zmienić trzeba to najpierw poznać. A żeby ciało poznać – trzeba je najpierw zaakceptować, zainteresować się nim i… pokochać”.
Wojciech Eichelberger

Rozpocznij multimedialny program, który dzięki serii wykładów, interaktywnych ćwiczeń, zadań i wskazówek pojedna i zaprzyjaźni Cię z Twoim ciałem.

moduly

Weź udział w warsztatach online za jedyne
149

Przejdź do formularza płatności

FotoliaComp_87166428_iHrAUijLOeF6yv7R71X3kozFviVHysoW_NW40

Co dostaniesz w cenie 149 zł?

 • 7 tygodni dostępu do warsztatów on-line.
 • Nie musisz niczego ściągać ani instalować, wystarczy komputer i internet.
 • Wykłady, ćwiczenia, medytacje i relaksacje.
 • Możliwość korzystania z treningu w dowolnym czasie i miejscu.

Co zmieni się po tych warsztatach?

 • Uświadomisz sobie swoje ciało
 • Nauczysz się akceptacji i szacunku do swojego ciała
 • Dowiesz się jak oddychać, by ciało mogło się zrelaksować, rozluźnić, pozbyć negatywnych emocji i regenerować
 • Destrukcyjne nawyki i negatywne przekonania na temat  twego ciała zastąpisz takimi, które dobrze Ci służą i czynią Cię zdrowszym, energiczniejszym i bardziej zadowolonym z życia
 • Skoncentrujesz się na dobrym samopoczuciu ciała, a nie na jego wyglądzie dzięki czemu jedno i drugie znacznie się poprawi
 • Nauczysz się odczytywać sygnały wysyłane przez ciało i właściwie na nie odpowiadać
 • Odzyskasz ogromne ilości energii wychodząc z konfliktu ze swoim ciałem
 • Odkryjesz radość i satysfakcję  z traktowania swego ciała z troską i miłością na jaką zasługujesz

POKOCHASZ SWOJE CIAŁO!

happylady

JAK TO DZIAŁA?

1. Bezpieczne zakupy

Kliknij przycisk KUPUJĘ  DOSTĘP, by przejść na stronę bezpiecznego zakupu i wprowadzić dane potrzebne do przeprowadzenia transakcji.

2. Logowanie

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z informacjami potrzebnymi do logowania i prostą instrukcją.

3. Rozpoczęcie warsztatów

To wszystko! Możesz już rozpocząć warsztaty.
Okres 7-miu tygodni dostępu liczy się od 1-szego zalogowania się.

Z czego składają się warsztaty?

Program składa się z 7 części, zawierających wykłady video, interaktywne ćwiczenia, zadania do wykonania w domu i relaksacje audio.


Jaki masz stosunek do swojego ciała? Czym jest ono dla Ciebie? Jak je postrzegasz, oceniasz, jak go „używasz”?

Stań twarzą w twarz ze swoimi przekonaniami związanymi z ciałem. Tylko dzięki uświadomieniu sobie Twojej relacji z nim, będziesz mógł wyruszyć w drogę mającą na celu jej poprawę.

Czy Twoje ciało choruje, jest osłabione, trudno Ci się rozluźnić? Stres, który odczuwasz, utrzymuje mięśnie w stanie ciągłego napięcia? Ucz się rozwijać świadomość ciała, by odreagować napięcie i rozluźnić się. Dzięki temu uruchomisz regeneracyjne funkcje organizmu. Wytypujesz również konkretne obszary ciała, które trudno Ci zaakceptować oraz te, o które szczególnie trzeba się zatroszczyć.

Jesteś pewny, że Twoje ciało ma dostateczną ilość ruchu? A może ćwiczenia, które praktykujesz bardziej mu szkodzą niż pomagają?

Poznaj metody, które pomogą Ci pogłębiać jedność ciała i umysłu, cieszyć się aktywnością fizyczną, która służy zarówno Twojemu zdrowiu, jak i pozytywnie wpływa na to, jak postrzegasz siebie.

Oczekujesz od swojego ciała, że sprosta wszystkim zadaniom i wyzwaniom jakie przed sobą stawiasz? Gonisz je do pracy, poganiasz i wymagasz? Czujesz złość, gdy brakuje mu już sił?

Przyjrzyj się temu, jak wygląda Twój odpoczynek. Czy zapewniasz sobie jego odpowiednią ilość? Dzięki ćwiczeniom będziesz potrafił zrozumieć stan i potrzeby ciała w sytuacjach stresowych i zyskasz zdolność do  „ręcznego” uruchamiania trybu regeneracji organizmu.

 

Jak zachowuje się Twój oddech w sytuacjach stresowych? Czy służy ciału, czy raczej wpływa na nie destrukcyjnie?

Uświadom sobie, dlaczego prawidłowy oddech jest tak ważny. Zobacz jak można sterować nim dla dobra ciała i umysłu. Naucz się wyciszać umysł/myśli poprzez koncentrację na oddechu oraz rozluźniać ciało dzięki specjalnym ćwiczeniom.

Czy wiesz, że nieakceptowane przez umysł ciało szuka ulgi i schronienia? Jest nim często ucieczka w wirtualny świat fantazji – w przeszłość lub przyszłość. Jest to ucieczka od świata zmysłów, które dla ciała źle traktowanego są transmiterami zagrożenia i cierpienia.

Zacznij godzić się na własne ciało, by otworzyć zmysły na otaczający Cię świat. Zacznij wracać do zdrowych zmysłów – pozwól zachwycić się im kolorami, dźwiękami fakturami…

 

Czym i jak karmisz swoje ciało? Dajesz mu zbyt dużo pokarmu, a może je głodzisz? Jaka jest jakość tego, co jesz? Czy Twoje ciało ma z czego czerpać energię do działania i regeneracji?

Przyjrzyj się swojemu sposobowi odżywiania, by móc określić i świadomie kształtować swoje nawyki żywieniowe. Wysłuchaj swojego ciała, by dowiedzieć się, co mu szkodzi i wyeliminować to ze swojej diety. Ustal zasady swojego Nowego Stylu Życia.

Odkryj w swoim ciele dobrego i wiernego przyjaciela, który zasługuje na troskę i szacunek.

Weź udział w warsztatach online za jedyne
149

Przejdź do formularza płatności

    Ciało i umysł - zadbaj o harmonię!
Man is surprised while looks into the refrigerator for a midnight snack
Im słabsze ciało, tym silniej nami rządzi.

– Jan Jakub Rousseau –

Nic tak nie wpływa na ducha jak ciało.

– Witold Gombrowicz –

iStock_000018646239XSmall
Teenager boy worried sitting on the floor with a hand on the head
Przemoc wobec ciała zabija też duszę.

– Barbara Rosiek –

Ciało pozostaje zawsze dla człowieka tajemnicą. Ono jest źródłem przyjemności i bólu, świadomość czekającej człowieka śmierci wiąże się z jego rozpadem. Ono sprawia, że człowiek czuje się z życia zadowolony lub jest złamany bólem i cierpieniem. Od niego zależy w znacznej mierze obraz własnej osoby.

– Antoni Kępiński –

oparcie
砂時計とお金
Ciało pamięta rzeczy, które wydają się zapomniane.

– Joanna Bator –

Twoje ciało jest bezcenne. Jest wehikułem Twojego przebudzenia.
Traktuj je z troską.

– Budda –

621bbbdd-b98e-441c-97a4-ebd1158df1ad
    Autor warsztatów

Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta, coach, trener, doradca biznesu. Współtwórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Twórca warsztatów on-line – 8razyO.pl oraz PokochajSwojeCialo.pl. Autor i współautor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii  i duchowości (m.in.: „Jak wychować szczęśliwe dzieci”, „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „Zdradzony przez ojca”, „Siedem boskich pomyłek”, „Ciałko”, „Krótko mówiąc”,  „Mężczyzna też człowiek”). Wiele spośród nich trafiło na listy bestsellerów.

„Pokochaj swoje ciało”
Weź udział w warsztatach online za jedyne
149

Przejdź do formularza płatności

 

Start typing and press Enter to search